HALI TEMİZLEME

HALI TEMİZLEME

Makina halıları en rağbet gören halı türüdür.Bu yüzden firma olarak bu halıların yıkanma esnasında özverili bir şekilde çalışmaktayız.

İskenderun Akdenizli Halı Temizle olarak öncelikle halılarınızı evinizden alıyoruz.Temizlik parkuruna getirdikden sonra halılar önce toz alma işlemine tabi tutulmaktadır.Bu sayede halılarınızın diplerinde kalan kirler büyük bir oranda temizlenmektedir.Daha sonra makina halısı için özel ayarlar yapılarak düzenlenen makinemiz 12 fırçası ile halıyı temizlemektedir.Temizleme işlemi gerçekleştirilen halı kurutma makinasına koyularak sıkma işlemi gerçekleştirilir.Birçok firma güneşte kurutma yaparken bunun aksine güneş görmeden kurutma işlemini tamamlamaktayız daha sonra paketlenerek evinize teslim edilir.

Bu sayede halılarınız ağarmadan sizlere teslim edilmiş olur.

Shaggy halı yıkama çok özen gerektiren bir işlemdir.Bu halı türleri çok hassas bir yapıda olduğu için sadece özel ayarlanmış makinalarda yıkanması en sağlıklı olanıdır.Tazikli suyla veya bilinçsizce temizlemek hem halının tam anlamıyla temizlenmesine engel olacaktır hemde halınız çok hızlı bir şekilde eskiyecektir. Akdenizli Halı Temizle profesyonel sekilde tüm detayları göz önünde bulundurarak yıkama işlemi yapmaktadır.
Bu sayede halılarınız ağarmadan sizlere teslim edilmiş olur.